Онлайн-нарада: ключові аспекти сьогодення

Дата: 20.05.2020 12:59

20 травня 2020 року відбулась обласна онлайн-нарада за участю директорів департаментів облдержадміністрації, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрації. Відкрив нараду голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Учасниками даної онлайн-наради були перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, міський голова Валерій Весняний, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Микола Шевчук, завідувач сектору оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Деркач. Вів нараду перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

Перед аудиторію виступили керівник ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентина Зайцева, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Л.Грабович, начальник головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Учасникам наради було доведено стан справ щодо ситуації з розповсюдження хвороби COVID-19 та шляхи їх подолання.