Тижнева обласна онлайн-нарада: про найактуальніше на сьогодні

Дата: 10.06.2020 16:47

10.06.2020 року відбулась обласна онлайн-нарада за участю заступників голови облдержадміністрації, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та провів нараду перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

Учасниками онлайн-наради були голова  райдержадміністрації Олег Боровський та завідувач сектору оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Деркач.

Перший заступник голови облдержадміністрації С.Здітовецький надав слово в студії директору державної установи «Вінницькій обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентині Зайцевій, яка поінформувала цільову авдиторію про погіршення стану захворюваності на вірусну хворобу COVID-19 в області.

Про збільшення рівня захворюваності населення області на COVID-19 та можливі поновлення карантинних обмежень доповіла директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

Щодо призову на строкову  військову службу інформував обласний військовий комісар Олег Вінницький.

Про ситуацію  в торговій мережі під час пандемії COVID-19 доповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук.

Щодо створення дорожнього фонду ремонту доріг виступив заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик, а про забезпечення проведення вступної кампанії – заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.