Питання підготовки виборчих дільниць: нарада з представниками органів місцевого самоврядування

Дата: 11.06.2020 11:18

Сьогодні, 11.06.2020 року, відбулась нарада з представниками органів місцевого самоврядування щодо обліку паспортів виборчих дільниць. Перед цільовою авдиторію виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Олена Траченко, яка акцентувала увагу присутніх на проведені аналізу виборчих дільниць на предмет відповідності їх описів меж, адрес, місцезнаходження і площі приміщень для голосування та приміщень дільничних виборчих комісій, інших відомостей щодо цих дільниць вимогам, в тому числі щодо безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю, що встановлені законодавством.