Нарада щодо весняного призову на строкову військову службу

Дата: 11.06.2020 12:20

11.06.2020 року, відбулась нарада з представниками органів місцевого самоврядування за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, завідувача сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрія Деркача, заступника військового комісара, майора Володимира Дребета, службовця районного військового комісаріату Таїсії Ярошенко щодо весняного призову на строкову військову службу.

На нараді було розглянуто питання виконання директивних документів Генерального штабу та завдань  поставок військовозобов’язаних до обласної призовної дільниці. Озвучено проблемні питання та запропоновано шляхи їх вирішення.

За результатами наради було дано доручення керівникам поліції, райвійськкомату, органам місцевого самоврядування щодо формування робочих груп з метою відстеження призовників та доправки до райвійськкомату.