Про посилення протиепідемічних заходів на території району питання  позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 18.06.2020 12:36

18 червня головою районної державної адміністрації Олегом Боровським, за наслідками рішень Державної комісії з питань комісії з питань ТЕБ та НС, проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглянуті питання щодо посилення протиепідемічних заходів на території району, в частині неухильного виконання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо впровадження рекомендацій із організації протиепідемічних заходів в усіх галузях економіки та соціальної сфери.

Особливу увагу, члени комісії акцентували на посилення контролю за роботою торгівельних закладів, агропродовольчих ринків та закладів громадського харчування.

Дано доручення  Тульчинському ВП НВП ГУ НП у Вінницькій області, Управлінню Держпродспоживслужби у Тульчинському районі, органам місцевого самоврядування щодо участі представників у роботі робочих груп з проведення обстежень дотримання карантинних вимог даними закладами.

Також розглянуто доручення Прем’єр-міністра України відносно відновлення роботи робочих груп щодо протидії нелегального обігу алкогольної продукції.