СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ

Дата: 19.06.2020 11:47

Субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг користується 5849 сімей.
Для призначення субсидії  на тверде паливо та скраплений газ готівку на 2020 рік – прийнято 720 заяв із них призначено – 714 сім’ям, ( із них призначено в розмірі 0,00 грн. – 49 сім’ям)  на суму – 2360,2 тис. грн. (середній розмір субсидії складає – 3549,20 грн.).

З початку 2020 року прийнято 1076 заяв (47 за робочий тиждень) для призначення 1231 допомоги (47 за робочий тиждень), призначено та передано до виплати 1219 допомог.

За призначенням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних родинах у 2020 році звернулось 50 сімей.

За призначенням допомоги фізичним особам підприємцям на період карантину звернулось 63 громадян, з них 15 – в електронній формі (за звітний тиждень: звернулось 4 особи ).

Одноразову матеріальну допомогу «пакунок малюка» видано 103 сім’ям (пологовим відділенням Тульчинської ЦРЛ).

Згідно верифікації наданої Мінсоцполітики перевірено 100 особових справ одержувачів субсидій – порушень не виявлено.

В 2020 році виявлено 18 випадків подання недостовірної інформації одержувачами державних допомог і підлягали поверненню надміру виплачені кошти в розмірі 59,2 тис. грн. повернено 15,7 тис. грн.

Профінансовано від початку року 1337,4 тис.грн. Використано коштів з початку року  1207,8 тис.грн. Укладено та профінансовано один договір на реабілітацію дитини з інвалідністю на суму 25,0 тис. грн. Профінансовано на реабілітацію дітей з інвалідністю з початку року 41,0 тис. грн.

Прийнято 24 програми реабілітації осіб з інвалідністю від Тульчинської МСЕК.

Відповідно запровадженню монетизації пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі, пільги за травень місяць нараховано 4557 чол. на загальну суму 367,9 тис. грн. з них у готівковій формі 557 пільговикам на загальну суму 91,4 тис. грн. та у безготівковій формі 4000 пільговикам на загальну суму 276,5 тис. грн. Нараховано виплату компенсації за тверде паливо та скраплений газ 16 чол. на загальну суму 31,7 тис. грн.

Прийнято 692 заяви на грошову  форму монетизації пільг та 57 заяв на компенсацію за тверде паливо та скраплений газ.

Станом на 19.06.2020 року тимчасово на території Тульчинського району проживають переселенців з АР Крим – 11 родин - 17 осіб, із них 4 дітей до 18 років, з Донецької та Луганської областей  - 111 родин – 191 особа, із них 42 дітей до 18 років.

Відповідно до постанов КМУ №505 та №509 від 01.10.2014 року, щодо надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, обліковано 118 сімей, із них 42 сім’ї отримують допомогу.

На виконання доручення голови ОДА запроваджено щоденний моніторинг споживчих  цін на визначені товари протягом епідемічного періоду.

На виконання листа Міністерства охорони здоров’я України запроваджено щотижневий моніторинг розслідування  випадків  (коронавірусної інфекції) COVID-19 у медичних та інших працівників. Станом на 19.06.2020 р. до  Фонду соціального страхування від Тульчинської ЦРЛ надійщло 2 повідомлення про випадки коронавірусної інфекції у медичних працівників (молодші медсестри – Молочинська Г.І., Піщик Р.В.) та  проводиться  розслідування.

Надано методичну та практичну допомогу з питань праці, в тому числі по телефону працівникам 13 підприємств, установ та організацій району різних форм власності  та  фізичним особам.

Соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування надано 3796 послуг.