На Вінниччині – новий голова обласної державної адміністрації

Дата: 19.06.2020 15:24

19 червня 2020 року в онлайн-режимі, за участі першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова відбулось офіційне представлення новопризначеного голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова.

Голову Вінницької облдержадміністрації С.Борзова призначено Указом Президента України від 18.06.2020 року  № 239/2020.

Учасниками представлення онлайн були голова  райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови  райдержадміністрації Юрій Деркач, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, голова Шпиківської ОТГ Микола Крисько, секретар Тульчинської ОТГ Оксана Трач.

Колишній голова облдержадміністрації Владислав Скальський прозвітував про дев’ять місяців керівництва областю, подякував усім за роботу.

Голова облдержадміністрації Сергій Борзов представив аудиторії презентаційні матеріали щодо майбутнього розвитку Вінниччини та окреслив основні напрямки роботи на посаді очільника області.