Відділ освіти успішно співпрацює з сільською громадою с. Зарічне

Дата: 30.06.2020 16:44

30 червня 2020 року начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чепернатий провів робочу нараду в Зарічненському ЗЗСО І-ІІ ступенів з питання продовження реалізації концепції «Нова Українська Школа (НУШ)» у потенційному 1-му класі 2020/2021 навчального року. Приємно, що було досягнуто ряд домовленостей про співпрацю з сільським головою с. Зарічне Геннадієм Приймаком з питань матеріально-технічного забезпечення класної кімнати НУШ.

На запрошення Зарічненського сільського голови в сільській раді було проаналізовано матеріально-технічний стан закладів освіти, перспективи їх розвитку та якість надання освітніх послуг, проаналізовано рівень співпраці сільської ради та відділу освіти райдержадміністрації на основі поточного стану сільського бюджету. Начальник відділу відзначив активну позицію сільського голови з усіх піднятих питань та проблем закладів освіти села та спільне прагнення максимально швидко та якісно їх вирішити, обговорив з керівником села участь громади та її закладів освіти у Всеукраїнських та обласних соціально-економічних проектах та конкурсах, які дозволяють систематично залучати додатковий позабюджетний фінансовий ресурс у розвиток галузі.