Привітання до Міжнародного дня кооперації

Дата: 04.07.2020 08:11

У першу суботу липня кооперативна громадськість світу урочисто відзначає своє професійне свято, започатковане Міжнародним кооперативним альянсом ще в 1922 році. Враховуючи, що кооперативний рух відіграє важливу роль в економіці переважної більшості країн світу, Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй підтримала цю ініціативу, проголосила Міжнародний день кооперації щорічною знаменною подією та прийняла рішення проводити його, починаючи з 1995 року, під егідою ООН. В Україні споживча кооперація була і залишається ефективною формою забезпечення економічних, соціальних і культурних потреб людей, а прагнення до розвитку - її основна рушійна сила.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, добра і щастя, благополуччя й плідної праці на благо нашої Вітчизни та подальшого розвитку споживчої кооперації України!