Про проведення районного конкурсу дитячого відеоролика «Щаслива родина – душа України»!
У рамках відзначення Дня родини – 8 липня 2020 року та з метою підвищення ролі родинного виховання суспільства, з метою участі в обласному конкурсі дитячого відеоролика «Щаслива родина – душа України», за участі відділу освіти та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації з 25.06.2020 р. до 05.07. 2020 р. було проведено перший етап обласного Конкурсу – районний конкурс дитячого відеоролика.
За підсумками проведення першого етапу Конкурсу за рішенням відповідного журі райдержадміністрації було обрано 2 переможці: 1 переможець в «Першій віковій категорії» – від 7 до 10 років; 1 дитина перемогла в «Третій віковій категорії» – від 15 до 17 років (включно).
На даний час роботи переможців кожної вікової категорії передано до обласного оргкомітету. Чекаємо результатів!