Обласна нарада освітян в он-лайн режимі
Дата: 08.07.2020 16:21
Кількість переглядів: 219
8 липня 2020 року начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чепернатий взяв участь у обласній освітянській нараді, яку провів в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк. Особлива увага акцентувалася на питаннях повторного моніторингу Міністерством освіти і науки України офіційних сайтів ЗЗСО, безпеки видачі документів про загальну середню освіту, останніх аспектів реалізації Концепції НУШ та інших нагальних питань розвитку галузі.