Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
13 липня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням голови Тульчинської райдержадміністрації, голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті такі питання:
І. Про відновлення діяльності (частково) ПСК «Тульчинський ринок» з 14 липня 2020 року.
ІІ. Про дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 03 липня 2020 року № 40 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)»
ІІІ. Про забезпечення реалізації заходів пожежної та техногенної безпеки
на об’єктах збирання, зберігання та переробки зерна, заготівлі грубих
кормів у 2020 році.
За результатами голосування та з урахуванням обговорень було ухвалено протокольне рішення та доведено до виконавців.