Управління соціального захисту інформує

Дата: 14.07.2020 14:57

Відділом державних соціальних інспекторів постійно проводиться перевірка особових справ одержувачів державних допомог згідно верифікації проведеної  Міністерством соціальної політики України.

В 2020 році опрацьовано 1728 випадків невідповідності інформації на підставі якої призначено державні виплати, з них:

- 1137 випадків здійснення протягом 12 місяців перед зверненням (призначенням без звернення) купівлі або іншим законним способом набуття права власності на квартиру (будинок), земельну ділянку на суму, яка на дату купівлі, оплати перевищує 50 тис. гривень;

- 354 випадків здійснення купівлі або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок) на суму понад 50 тис. гривень, під час отримання житлової субсидії;

- 72 випадки наявності земельної частки (паю);

- 14 випадків за даними державних органів, у будь-кого із складу домогосподарства або члена сім’ї особи із складу домогосподарства під час отримання житлової субсидії виявлено набуття права власності на транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа);

- 151 випадок здійснення протягом 12 місяців перед зверненням (призначенням без звернення) купівлі або іншим законним способом набуття права власності на транспортний засіб (механізм) на суму, яка на дату купівлі, оплати перевищує 50 тис. гривень.

В результаті проведених перевірок, підтверджено 8 випадків подання заявниками недостовірної інформації для призначення державних допомог і субсидій. В усіх випадках припинено державні виплати та підлягають поверненню надміру виплачені кошти в розмірі 29,5 тис. грн.