Шановні учасники українських миротворчих місій!
15 липня країна відзначає День українських миротворців, що був започаткований у 2013 році відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про встановлення Дня українських миротворців». Участь у миротворчих операціях Україна почала брати з 1992 року. Ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу.
Створювати мир – одна з найскладніших задач у сучасному світі, особливо, якщо мова йде про зони бойових дій. У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Вітчизни.
Сьогодні кожен воїн в Україні бере на себе цю місію, бо усі ми захищаємо свою землю, свободу, демократію, європейський вибір.
На різних континентах мирні мешканці знають та пам’ятають про доблесть та миролюбність, професіоналізм та мужність українських миротворців.
Щира вам подяка за відвагу, терпіння, стійкість, мужність і героїзм, проявлені у боротьбі за мир. Бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра та миру!
Вшановуємо пам’ять загиблих, які віддали свої життя за мир і спокій!
Слава воїнам-миротворцям!
Слава Україні!
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський