Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії
Дата: 27.07.2020 16:58
Кількість переглядів: 313
На виконання Протоколу №3 засідання обласної надзвичайної протиепізоотичної комісії від 22.07.2020 року щодо посилення заходів профілактики захворювання тварин на сказ 27.07.2020 року заступником голови райдержадміністрації Юрієм Деркачем проведено засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії.
На засіданні заслухано доповідь спеціалістів управління Держпродспоживслужби у Тульчинському районі про захворювання на сказ в районі.
Ситуацію визнано контрольованою, розроблено План заходів та прийнято рішення про посилення контролю за збільшенням популяції лисів та бродячих собак на території району та доведено до виконавців.