Торгівля людьми – одна з актуальних проблем сучасної України й усього світу !
В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, з метою попередження торгівлі людьми та підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми , поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить, 30 липня 2020 року проведено роз’яснювальну роботу щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми.
Заступник директора Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Забуранний Ігор та провідний фахівець з профорієнтації Ференець Тетяна проінформували жителів м. Тульчина про основні нормативно-законодавчі акти, які регламентують питання протидії торгівлі людьми, про Порядок встановлення статусу постраждалого від торгівлі людьми та про допомогу, яку може отримати відповідна категорія осіб, ознайомлені з формами та етапами вербування, шахрайства, експлуатації людини та причинами, що цьому сприяють.
Також надано чіткі рекомендації як убезпечити себе при працевлаштуванні за кордон, щоб не стати жертвою зловмисників, не забувати подбати про власну безпеку при працевлаштуванні.
Перехожим надано інформаційні матеріали, що допоможуть привернути увагу до проблеми торгівлі людьми, підвищення обізнаності про безпечну міграцію, працевлаштування за кордоном та в наданні дієвої допомоги постраждалим.