Протягом п'яти днів Вінниччина гостинно приймає тревелблогерів, туристичних операторів України та всеукраїнських журналістів.

Дата: 30.07.2020 15:51

За ініціативи Президента України, в рамках масштабного всеукраїнського проєкту #Мандруй_Україною, протягом 5 днів Вінниччина гостинно приймає тревелблогерів, туристичних операторів України та всеукраїнських журналістів.

Спільний рекламний інформаційний тур організований Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації та Департаментом маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Спеціально розроблена насичена програма передбачає відвідування найцікавіших місць Вінниччини, а саме:

- архітектурно-парковий комплекс «Маєток Грохольських-Можайських», Музей історії авіації та космонавтики України;

- палац та парк княгині М. Щербатової (санаторій «Авангард»);

- парк та усипальня родини Потоцьких, дерев’яна церква Різдва Богородиці;

- палац Потоцьких («Подільський Версаль»), «Леонтович Арт-Квартал» та Кафедральний Собор Свято-Різдва Христова (м.Тульчин);

- історико-культурний заповідник «Буша»;

- Лядівський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир ХІст.;

- равликова ферма (м.Жмеринка);

- заміський комплекс «Баттерфляй» (с. Садове Літинського району).

Побажаємо учасникам прес-туру сповна насолодитися справжніми родзинками українського Поділля, залишити приємні враження та позитивні відгуки про наш край.