Концепція Нової Української Школи – в дії на теренах району

Дата: 05.08.2020 16:34

Тульчинська районна державна адміністрація у співпраці з депутатським корпусом Тульчинської районної ради та за безпосереднім виконанням своїми структурними підрозділами – фінансовим управлінням та відділом освіти райдержадміністрації – в рамках реалізації Концепції Нової Української Школи, після успішного проведення процедури електронних торгів ProZorro чи не перші в області доставили сьогодні, 5 серпня 230 нових сучасних, мобільних, багатофункціональних парт в усі 22 перших класи 2020/2021 навчального року.

Зазначимо, що це – перша партія меблів та обладнання, а загалом район планує в рамках повної реалізації Концепції НУШ найближчим часом забезпечити усі перші класи також багатофункціональними стінками, кольоровими принтерами, ноутбуками для вчителів та сучасними дошками НУШ. Отож, робота у розпалі, а всім, хто доклав спільних зусиль до цієї успішної справи заради наших дітей, – щиро дякуємо!