Шановні працівники будівельної галузі!
Прийміть сердечні вітання з нагоди святкування професійного свята – Дня будівельника! Будівельники є надзвичайно особливими людьми. Вони несуть у своїй роботі велику відповідальність і завжди виправдовують усі очікування. Ми завжди згадуємо кому ми зобов'язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенням широкого спектру будівельних проектів. З розвитком нових технологій робота будівельників стає все більш ефективною , однак, все ще залишається однією з найбільш трудомістких діяльностей. Кожен знає, що хороший будівельник завжди високо цінується. Високий професіоналізм у будівельника є гарантією високої якості їх роботи.
Робота кожного з вас надзвичайно важлива. Будівельник – це професія, яку завжди поважали і якою пишалися. Це синонім честі, совісті і достоїнства.
Величезна вдячність усім будівельникам за їхню благородну працю, за вміння «давати результат», за відповідальність і любов до своєї роботи!
У день свого професійного свята прийміть щирі привітання і побажання здоров'я, щастя і достатку. Бажаю вам і надалі продовжувати підвищувати свій професіоналізм і досягати нових висот у технологіях будівництва.
Зі святом, будівельники!
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський