Шановні працівники ветеринарної медицини!

Дата: 09.08.2020 10:35

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини! Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей, сприяєте суспільній злагоді.

Щиро вдячний за сумлінне виконання ваших професійних обов’язків: забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої безпеки та охорони довкілля.

Нехай благословенними будуть ваші дороги, і завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею!

Зичу вам та вашим рідним родинного затишку, надії на щасливе майбутнє прихильності долі і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Щиро бажаю всім нам процвітання в нашій неньці Україні і мирного неба над головою.

Голова райдержадміністрації Олег Боровський