Фізкультурно-спортивному товариству «Колос» 70 років

Дата: 10.08.2020 09:14

Вінницькою територіальною організацією ВФСТ «Колос»  затверджено Положення про проведення обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини 2020 року серед команд сільських та селищних територіальних громад «Краще спортивне село Вінниччини»,  з нагоди 70 – річчя з дня утворення ВФСТ «Колос».

Сільські спортивні ігри проводитимуться 29-30 серпня 2020 року у м. Вінниці з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, настільний теніс, шашки, волейбол(чол. жін.), малий футбол.

Наразі триває підготовка до участі у зональних змаганнях з ігрових видів спорту. Команди з волейболу та малого футболу боротимуться за путівки щоб прийняти участь у фінальній частині спортивних ігор.

Тульчинські волейболісти змагатимуться 15 серпня 2020 року у м. Гайсині із спортсменами Немирівського та Гайсинського районів.

Футболісти ФК «Фенікс» с. Ганнопіль  23 серпня 2020 року на своєму полі прийматимуть футболістів Бершадського та Немирівського.