Фізкультурно-спортивному товариству «Колос» 70 років
Вінницькою територіальною організацією ВФСТ «Колос» затверджено Положення про проведення обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини 2020 року серед команд сільських та селищних територіальних громад «Краще спортивне село Вінниччини», з нагоди 70 – річчя з дня утворення ВФСТ «Колос».
Сільські спортивні ігри проводитимуться 29-30 серпня 2020 року у м. Вінниці з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, настільний теніс, шашки, волейбол(чол. жін.), малий футбол.
Наразі триває підготовка до участі у зональних змаганнях з ігрових видів спорту. Команди з волейболу та малого футболу боротимуться за путівки щоб прийняти участь у фінальній частині спортивних ігор.
Тульчинські волейболісти змагатимуться 15 серпня 2020 року у м. Гайсині із спортсменами Немирівського та Гайсинського районів.
Футболісти ФК «Фенікс» с. Ганнопіль 23 серпня 2020 року на своєму полі прийматимуть футболістів Бершадського та Немирівського.