Розгляд звернень громадян
Дата: 14.08.2020 10:47
Кількість переглядів: 397
14 серпня 2020 р. в кабінеті голови районної державної адміністрації Олега Боровського відбулося чергове засідання постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян, що надходять до Тульчинської районної державної адміністрації.
За заявами мешканців міста Тульчин, селищ та сіл району громадянам, було вирішено надати матеріальну допомогу, після підписання розпорядження головою районної державної адміністрації заявники отримають кошти на свої банківські рахунки.