Онлайн-нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Тульчинського району

Дата: 14.08.2020 11:30

14 серпня  2020 року  відбулася онлайн-нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Тульчинського району, в якій взяли участь Щаблевська Ю.С., начальник Тульчинського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, яка проінформувала учасників наради про особливості роботи освітянських закладів  в умовах карантину та Чепернатий С.В., начальник відділу освіти Тульчинської райдержадміністрації, який акцентував увагу директорів закладів освіти району на питанні щодо  організованого початку 2020/2021 навчального року.

Важливим у цій підготовці є дотримання усіх рекомендацій МОЗ України щодо навчання школярів  з 1 вересня в закладах освіти району.

На завершення свого виступу Сергій Чепернатий подякував керівникам ЗЗСО району за якісну реалізацію комплексу протиепідеміологічних  заходів та конкретизував порядок проведення з 17.08. по 21.08. 2020 року об’їзду закладів освіти району, ознайомив зі складом комісії.