Отримано сучасні багатофункціональні стінки 4,8x1,88 м в усі 22 перші класи 2020/2021 навчального року
Відділ освіти райдержадміністрації – в рамках реалізації Концепції Нової Української Школи – за підтримки Тульчинської районної державної адміністрації у співпраці з депутатським корпусом Тульчинської районної ради та за безпосереднім виконанням своїми структурними підрозділами – фінансовим управлінням, після успішного проведення процедури електронних торгів ProZorro 14 серпня, забезпечив доставку сучасних багатофункціональних стінок 4,8×1,88 м в усі 22 перших класи 2020/2021 навчального року.
Зазначимо, що 5 серпня були доставлені 230 нових сучасних, мобільних, багатофункціональних парт з першої партії меблів та обладнання, а загалом район планує в рамках повної реалізації Концепції НУШ до 1 вересня забезпечити усі перші класи ще кольоровими принтерами, ноутбуками для вчителів та сучасними дошками НУШ.