Тульчинська волейбольна команда «Колос» повернулась з перемогою
16 серпня 2020 року відбувся другий день зональних змагань з волейболу серед чоловічих команд обласних літніх спортивних ігор Вінниччини 2020 року серед сільських та селищних територіальних громад «Краще спортивне село Вінниччини», присвячені 70 – річчю з дня утворення ФСТ «Колос».
Тульчинська волейбольна команда «Колос» (8 + 1), відповідно до Положення, сформована із спортсменів Кинашівської та Копіївської сільських рад, відвідала м. Гайсин де виборювала одну путівку до фіналу спортивних ігор.
Матч виявився досить напруженим. Виборовши першу партію у суперника з рахунком 25 – 22, в другій поступились 24 – 26. Доля путівки вирішувалась у третій заключні партії.
Програючи 11–14 за ходом зустрічі, наші волейболісти, проявили спортивний характер, переломили хід партії та виграли її з рахунком 17 – 15.
Загальний рахунок матчу 2 – 1 і наша команда у фіналі волейбольного турніру, який відбудеться у м. Вінниця 28 – 30 серпня 2020 року.
У пристрасному фіналі змагатимуться волейболісти із Вінницького, Бершадського, Жмеринського, Крижопільського, Тульчинського та Чернівецького районів.
За нашу команду виступали: Форись Анатолій – капітан, Савченк Ростислав, Пустовіт Олександр, Майстер Олексій, Вайнаровський Сергій, Кривак Дмитро.