Перша зміна в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку ДС “Подільський Артек» стартувала!!!

Дата: 17.08.2020 15:32

Сьогодні, 17 серпня 2020 року розпочалась І зміна в дитячому таборі ДС «Подільський Артек» с.Заозерне Тульчинського району.

На даний час табір гостинно приймає діток зі всієї області, які відпочиватимуть на березі Південного Бугу серед дубового і соснового лісу, зокрема з району направлено на відпочинок 65 дітей з числа пільгової категорії за кошти обласного бюджету та органів місцевого самоврядування.

Для всіх діток району з м.Тульчин було організовано централізоване автобусне сполучення з медичним супроводом до дитячого табору.

Бажаємо школярам гарного повноцінного відпочинку, нових друзів та незабутніх вражень!!!!