Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Дата: 18.08.2020 16:48
Кількість переглядів: 343
18 серпня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Юрія Деркача було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому було розглянуто питання щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
За результатами голосування та з урахуванням обговорень було ухвалено протокольне рішення та доведено до виконавців.