Вебінар на тему: «Механізм добору на посади державної служби в умовах карантину. Порядок здійснення дисциплінарного провадження»
19.08.2020 року відбувся вебінар за участі представників райдержадміністрацій, відділу з питань персоналу облдержадміністрації та Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
Відкрив та вів онлайн-семінар керівник апарату облдержадміністрації Олександр Коханець, який надав слово в студії начальнику Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтину Герасимюку, який з використанням презентаційних матеріалів інформував про механізм добору на посади державної служби в умовах карантину, порядку здійснення дисциплінарного провадження та інших актуальних питань державної служби.
Учасниками вебінару були в районній студії заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда.