Щотижнева онлайн-нарада облдержадміністрації
19.08.2020 року відбулась онлайн-нарада облдержадміністрації, за участі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів нараду перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
Учасником онлайн-наради був заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач.
Сергій Здітовецький надав слово в студії директору державної установи «Вінницькій обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентині Зайцевій, яка поінформувала цільову авдиторію про рівень захворювання на вірусну інфекцію COVID-19 в області. Станом на 19.08.2020 року виявлено 5181 підозра в області із них у 271 дитини. У 3323 осіб підтверджено наявність хвороби, летальни х випадків 71. У Тульчинському районі виявлено 37 осіб хворих на коронавірусну інфекцію та зафіксовано 2 летальних випадки.
Про рівень захворюваності населення області на COVID-19 доповіла, з використанням презентаційних матеріалів, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Бондаренко.
Начальник головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук акцентував на обстеженні закладів громадського харчування, торгівлі, агропромислових ринків та готовності навчальних закладів до роботи в умовах адаптивного карантину. Вкотре наголосив на постійному виконанні протиепідеміологічних заходів задля безпеки громадян області.
На завершення наради Сергій Здітовецький відповів на запитання голів райдержадміністрацій в студії.