Висока нагорода за проведену роботу
Дата: 21.08.2020 14:35
Кількість переглядів: 393
Заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації Юрій Деркач та заступник голови Тульчинської районної ради Надія Григорьєва, за поданням начальника відділу освіти Сергія Чепернатого, вручили Почесну грамоту Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації завідувачці районним методичним кабінетом Вікторії Фурман за багаторічну сумлінну, творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району та з нагоди ювілею.