Шановні тульчинці, дорогі земляки!

Дата: 23.08.2020 09:06

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

З проголошенням незалежності України, 24 серпня 1991 року, втілилась в реальність мрія народу нашої держави про вільний і самостійний розвиток.

Не зважаючи на непростий для нашої Батьківщини час, незалежність сприяє утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови України як демократичної, правової, соціальної і економічно міцної держави.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас із цими великими загальнонаціональними святами.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святами вас!

Голова районної державної адміністрації Олег Боровський