Урочистості до Дня Державного Прапора України

Дата: 23.08.2020 10:49

23 серпня, в День Державного Прапора України, на Площі Героїв Майдану, перед будинком рад, за участі керівництва районної державної адміністрації, районної ради та Тульчинської міської ради було урочисто піднято державний стяг – національний символ свободи та єдності. Прапор мали за честь підняти заступник голови районної державної адміністрації Юрій Деркач та голова громадської організації «Тульчинська районна спілка учасників АТО» Віталій Харченко. Грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради з нагоди відзначення Дня Незалежності України було вручено заступнику військового комісара з територіальної оборони Тульчинського районного військового комісаріату, учаснику бойових дій в зоні АТО/ООС, майору Олегу Каленнику. Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено чотирнадцять жителів району, серед яких учасники АТО/ООС, працівники культури, освіти, соціального захисту а також посадові особи органів місцевого самоврядування та органів влади. Зі словами вітань до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та член Тульчинського районного літературно – мистецького об єднання «Оберіг» Марія Ясакова.