Ганнопіль - футбольний
24 серпня 2020 року - вже другий день с. Ганнопіль приймав футболістів, учасників змагань, що проводяться Вінницькою територіальною організацією ВФСТ «Колос».
В цей день відбулась заключна групова гра змагань з футболу Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу сезону 2020 року.
ФК «Фенікс» с. Ганнопіль Тульчинського району змагались із футболістами Крижопільського району.
Наші земляки перемогли суперників з рахунком 7 – 6 (Шуляк – 2, Вишневський, Клоченко, Гаврилюк, Недозименко, Тонкопій) та вийшли до наступного етапу змагань.
З команду виступали: Тонкопій Віктор – капітан команди, Шуляк Денис, Фагуник Юрій, Юрченко Василь, Паламарчук Вадим, Сітневський Євген, Тарасенко Костянтин, Вишневський Андрій. Булат Іван, Недозименко Олександр, Гаврилюк Тарас, Якимчук Микола, Григоришин Олександр, Олійник Ігор. Тренер команди Ярослав Кривіцький.
Таким чином наші футболісти виграли всі чотири гри та набравши 12 очок зайняли перше місце в турнірній таблиці групи «В» і в подальшому разом із крижопільчанами чекатимуть на переможців із групи «А».