29 серпня 2020 року – національний День Пам’яті загиблих захисників України
29 серпня, вдруге в країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Данина пам'яті нашим славним синам, які в різні часи, а особливо – в період російської агресії на сході України, поклали свої життя за нашу свободу і мирне співіснування.
Відповідно до Указу Президента України та розпорядження Кабінету Міністрів «Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» цього дня в державі передбачено приспущення Державного прапора України та оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання, обмеження розважально-концертних заходів й трансляцій на телебаченні і радіо, покладання квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань захисників України, а також проведення національно-патріотичних заходів.
Заходи спрямовані на впровадження нових традицій по вшануванню пам’яті загиблих воїнів - захисників України, єднанню української нації.
Також цьогоріч планується встановлення зменшених копій державного прапора на усіх могилах захисників України, проведення всеукраїнської акції пам’яті «Сонях».
09:45 – біля дошки пам’яті Героїв Небесній Сотні та загиблих учасників АТО/ ООС вшанування пам’яті полеглих Захисників України;
10:00 – Всеукраїнська хвилина мовчання;
10:15 – відбудеться церемонія покладання квітів до підніжжя дошки пам’яті Героїв Небесній Сотні та загиблих учасників АТО/ ООС.
12:00 – Всеукраїнський молебень за загиблими Героями України.
Закликаємо тульчинців та гостей міста долучитися до поминальних заходів та вшанувати пам`ять загиблих українських воїнів.