Серпнева конференція освітян району
27 серпня 2020 року, у режимі онлайн було проведено районну серпневу конференцію працівників освіти на тему: “Підсумки розвитку освіти району у 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021 навчальний рік”.
В роботі конференції взяли участь Олег Боровський - голова районної державної адміністрації, Надія Григорьєва - заступник голови районної ради, Лариса Білозір - народний депутат України, Юлія Щаблевська - начальник Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, працівники відділу освіти, керівники закладів освіти району.
З вітальним словом до освітян району звернулися Олег Боровський, Надія Григорьєва та Лариса Білозір.
З тематичною доповіддю виступив начальник відділу освіти Сергій Чепернатий, який окреслив основні досягнення минулого навчального року, виклики, які вдалось подолати, торкнувся управлінсько-методичних аспектів впровадження якісної освіти в освітніх закладах, проаналізував загальний стан справ галузі, чітко окресливши проблемні питання та перспективи розвитку освіти району. А саме:
- оптимізація мережі закладів освіти із урахуванням запитів населення та фінансово-економічних чинників;
- абезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційній основі;
- формування національно-свідомого громадянина України;
- заміна морально застарілого обладнання більшості закладів та, загалом, поліпшення матеріально-технічного стану галузі;
- забезпечення усіх ЗЗСО та ЗДО району якісним швидкісним інтернетом (30-100 мб);
- капітальний ремонт даху Копіївського ЗЗСО І-ІІ ст..;
- завершення ремонту з облаштування другої кімнати Тульчинської районної комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр;
- придбання та встановлення котлів для Богданівського та Клебанського ЗЗСО І-ІІІ ст. та ряд інших завдань сьогодення.
В обговоренні доповіді взяли участь Тетяна Дерун - директор Кирнасівського ЗЗСО І-ІІІ ст.. та Альбіна Тимчик - директор Нестерварського ЗДО «Бобренятко».
З питань створення безпечних умов навчання та стан підготовки навчальних закладів до роботи в новому навчальному році в умовах посилення карантинних обмежень на період адаптивного карантину виступила Юлія Щаблевська, начальник Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Про соціальний захист працівників галузі освіти, дотримання фінансових зобов’язань та діяльність первинних профспілкових організацій у закладах освіти району та їх завдання в новому навчальному році доповіла Анастасія Стовбчата - голова профкому Тульчинської ради голів профкомів працівників освіти.
Підсумував освітянський форум Сергій Чепернатий, зауваживши, що учителі повинні досягати успіху для того, щоб його досягали учні, а учні повинні досягати успіху, щоб його досягало суспільство та подякував педагогічним працівникам за гарну підготовку закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року.