Засідання організаційного комітету з відзначення в районі Дня пам’яті захисників України
Дата: 28.08.2020 15:42
Кількість переглядів: 232
28 серпня 2020 року організаційним комітетом у складі посадових осіб районної державної адміністрації, районної та міської рад, представників громадських організацій та районного військового комісаріату було обговорено План заходів з відзначення Дня пам’яті захисників України на Тульчинщині.