День пам’яті загиблих захисників України. Пам’ятаємо…
29 серпня відповідно до Указу Президента - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
О 10 год. біля пам’ятної дошки Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО/ООС та Козацького Хреста керівництво району, міста а також військовослужбовці та представники громадськості під час загальнонаціональної хвилини мовчання вшанували пам’ять усіх тих, хто поклав своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.
Присутні на заходах поклали квіти до підніжжя пам’ятних місць.
О 12 год. в усіх храмах держави відбувався Всеукраїнський молебень за загиблими Героями України. Голова районної державної адміністрації Олег Боровський разом з вірянами молився у Свято – Вознесенському храмі міста Тульчин Православної Церкви України.