Перемога в кубку з бойового самбо
Дата: 31.08.2020 11:13
Кількість переглядів: 177
29 серпня у м. Вінниця відбувся кубок міста з бойового самбо, Тульчинщину на турнірі представили 8 вихованців спортивного клубу бойових мистецтв «Гепард» віком від 10 до 16 років.
В результаті тульчинці здобули 8 нагород: 3 золотих, 2 срібні, 3 бронзові.
Золото вибороли Тарасенко Юрій, Більмак Дмитро, Михаський Олександр, срібні нагороди отримали Лавриченко Олександр, Якубенко Василь, бронзу здобули Гнот Роман, Войчишин Максим, Шимко В’ячеслав.
За результатами змагань бійці "Гепарду" потрапили до складу збірної команди Вінницької області з бойового самбо.
Команду до змагань готували Володимир Соляр та Віктор Лукіянчук.