Обласні літні спортивні ігри
28 – 30 серпня 2020 в м. Вінниця на спортивних майданчиках ДЮСОБ «Колос» відбулися обласні літні спортивні ігри Вінниччини 2020 року серед сільських та селищних територіальних громад «Краще спортивне село Вінниччини», присвячені 70 – річчю з дня утворення ФСТ «Колос».
За програмою змагання проводились з таких видів спорту: армспорт, малий футбол, волейбол, легкоатлетичний крос, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки та перетягування канату.
Тульчинська збірна команда району в кількості 28 спортсменів також прийняла участь в літніх спортивних іграх та достойно змагались із суперниками.
В змаганнях взяли участь:
Малий футбол - Тонкопій Віктор, Мельничук Дмитро, Сітнєвський Євгеній, Григоришин Олександр, Олійник Ігор, Порхун Олександр, Юрченко Василь, Погребний Володимир, Булат Іван. Тренер – Кривіцький Ярослав.
Волейбол - Доріф Артем, Бойко Олександр, Майстер Олексій, Вайнаровський Сергій, Мензул Олександр, Бардук Констянтин, Кривак Дмитро, Петрунько Ігор.
Гирьовий спорт - Гарматюк Вячеслав, Брижатий Роман, Литвинов Констянтин.
Армспорт - Ребезнюк Вячеслав, Приймак Микола, Короленко Крістіна. Тренер – Мельник Віктор Адамович.
Настільний теніс – Лейбак Віталій.
Шашки – Сенів Володимир, Лейбак Інна.
В змаганнях з волейболу та малого футболу приймали участь по шість кращих команд області, які стали переможцями зональних змагань. Тульчинцям не вдалося пробитись у півфінали змагань.
Призерами змагань стали:
Литвинов Костянтин - перше місце з гирьового спорту у ваговій категорії 78кг.
Короленко Крістіна - друге місце з армспорту.