Обласні літні спортивні ігри

Дата: 02.09.2020 11:34

28 – 30 серпня 2020 в м. Вінниця на спортивних майданчиках ДЮСОБ «Колос»  відбулися обласні літні спортивні ігри Вінниччини 2020 року серед сільських та селищних територіальних громад «Краще спортивне село Вінниччини»,  присвячені 70 – річчю з дня утворення ФСТ «Колос».

За програмою змагання проводились з таких видів спорту: армспорт, малий футбол, волейбол, легкоатлетичний крос, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки та перетягування канату.

Тульчинська збірна команда району в кількості 28 спортсменів також прийняла участь в літніх спортивних іграх та достойно змагались із суперниками.

В змаганнях взяли участь:

Малий футбол  - Тонкопій Віктор, Мельничук Дмитро, Сітнєвський Євгеній, Григоришин Олександр, Олійник Ігор, Порхун Олександр, Юрченко Василь, Погребний Володимир, Булат Іван. Тренер – Кривіцький Ярослав.

Волейбол - Доріф Артем, Бойко Олександр, Майстер Олексій, Вайнаровський Сергій, Мензул Олександр, Бардук Констянтин, Кривак Дмитро, Петрунько Ігор.

Гирьовий спорт - Гарматюк Вячеслав, Брижатий  Роман, Литвинов Констянтин.

Армспорт  - Ребезнюк Вячеслав, Приймак Микола, Короленко Крістіна. Тренер – Мельник Віктор Адамович.

Настільний теніс – Лейбак Віталій.

Шашки – Сенів Володимир, Лейбак Інна.

В змаганнях з волейболу та малого футболу приймали участь по шість кращих команд області, які стали переможцями зональних змагань.  Тульчинцям не вдалося пробитись у півфінали змагань.

Призерами змагань стали:

Литвинов Костянтин - перше місце  з гирьового спорту у ваговій категорії 78кг.

Короленко Крістіна - друге місце з армспорту.