Шановні нотаріуси Тульчинського району!
Дата: 02.09.2020 16:41
Кількість переглядів: 299
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем нотаріату!
Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості та цілеспрямованості. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою громадян, повагою колег, шаною і любов’ю рідних!
З нагоди професійного свята від щирого серця бажаю миру та злагоди, нехай людяність і щире слово супроводжують вашу діяльність на користь рідної України.
Міцного здоров’я, нових звершень, людського щастя та благополуччя.
Зі святом!
Голова райдержадміністрації Олег Боровський