Перевірка організації навчального процесу у закладах освіти району
Дата: 14.09.2020 22:06
Кількість переглядів: 270
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09.09.2020 р. № 567, з метою перевірки організації навчального процесу у закладах освіти району в умовах адаптивного карантину було здійснено перевірку закладів освіти району представниками Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Представники служб відвідали Кирнасівський заклад загальної середньої освіти, Нестерварський заклад дошкільної освіти та заклади освіти міста Тульчин.
Члени комісії залишилися задоволені виконанням усіх вимог щодо організації навчального процесу згідно протоколів та відзначили високий рівень створення освітнього середовища для дітей району.