Комісія проінспектувала роботу закладів освіти
Відповідно доручення Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля від 04 вересня 2020 року №37133/0/1-20, розпорядження голови Вінницької ОДА Сергія Борзова від 08 вересня 2020 року №567 «Про утворення обласної робочої групи з перевірки закладів освіти щодо створення у них безпечних умов для вихованців, учнів, студентів, педагогічних та інших працівників х урахуванням епідемічної ситуації у регіоні» та на підставі наказу відділу освіти Тульчинської РДА від 14.09.2020 року №95 «Про утворення районної робочої групи щодо створення у них безпечних умов для вихованців, учнів педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації у районі» комісія на чолі з начальником відділу освіти Сергієм Чепернатим проінспектувала роботу закладу закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти с.Мазурівки та КУ «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр».
В ході перевірки порушень щодо створення безпечного освітнього середовища у закладах не виявлено. Таким чином обстежено 9 закладів освіти району. Робота комісії триватиме щоденно до повного обстеження закладів району.