Почесна грамота обласної державної адміністрації та обласної Ради до Дня працівників торгівлі
Дата: 17.09.2020 11:58
Кількість переглядів: 258
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток торгівлі, належний рівень обслуговування населення та з нагоди Дня працівників торгівлі почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено фізичну особу-підприємця Вакала Сергія Михайловича.
Нагороду сьогодні, 17 вересня, вручив голова районної державної адміністрації Олег Боровський.