Відновлення та утримання доріг місцевого значення
Дата: 17.09.2020 20:56
Кількість переглядів: 781
З метою забезпечення належного проїзду та доступності до закладів освіти, закладів охорони здоров’я, продовжується ямковий ремонт та експлуатаційне утримання мережі місцевих доріг району. Зокрема, філією Тульчинська ДРП «Томашпільського райавтодору» розпочато ямковий ремонт автомобільної дороги місцевого значення по напрямку Копіївка - Сільниця.
Вчора, 16 вересня, голова райдержадміністрації Олег Боровський, начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики, інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Микола Шевчук а також Сільницький сільський голова Сергій Ясинецький, з виїздом на місце, ознайомились з початком ремонтних робіт дорожнього покриття та ознайомились з подальшими планами дорожньої служби.