Вітання до Дня рятівника
Дата: 18.09.2020 15:59
Кількість переглядів: 307
Сьогодні, 18 вересня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, секретар Тульчинської міської ради Оксана Трач та інші посадовці привітали колективи Тульчинського районного сектору ГУДС України у Вінницькій області та ДПРЧ-14 м.Тульчин з професійним святом – Днем рятівника.
Кращим працівникам за сумлінне виконання службових обов’язків та досягнення значних успіхів у службовій діяльності було вручено почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.