З Днем фармацевтичного працівника!
Шановні працівники фармацевтичної галузі! Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!
Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого – здоров’я громадян.
Впевнений, що ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі — запорука подальшого успішного розвитку галузі, а значить – покращення забезпечення населення України високоефективними, якісними та безпечними ліками.
Тож у цей святковий день сердечно бажаю всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя. Вдячність та шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.
З повагою,
голова районної державної адміністрації Олег Боровський