Онлайн – семінар на тему: «Впровадження інклюзивного дизайну в міський простір»
17 вересня 2020 року в режимі online голова районної державної адміністрації Олег Боровський взяв участь у семінарі на тему: «Впровадження інклюзивного дизайну в міський простір».
Учасниками семінару також стали заступник начальника, начальник відділу державної допомоги управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Бурдо та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектри, енергетики та захисту довкілля Микола Шевчук.
В ході роботи було представлено тренера та представника Фонду Олександра Ворону, який є Президентом Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва, сертифікований консультант з доступності (Сертифікат від «Глобального альянсу з доступних технологій та середовищ» (GAATES, Canada); член Міжнародної асоціації фахівців з доступності (International Association of Accessibility Professionals “ІААР”); магістр соціальної роботи; Presidents MBA (KMBS).
На порядку денному були питання:
- Поняття інклюзивного дизайну, історія виникнення;
- Споживачі інклюзивного дизайну;
- Переваги від впровадження інклюзивного дизайну для місцевого розвитку.
За підсумками семінару голова районної державної адміністрації Олег Боровський дав відповідні доручення.