Про підсумки проведення літньої оздоровчої дитячої кампанії 2020 року
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 17.06.2020 року за № 127 «Про районний міжвідомчий оперативний штаб із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей» в районі завершено літню оздоровчу кампанію 2020 року.
В звітному році на території району оздоровлення дітей проводилось на базі ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек» протягом 2 відпочинкових змін терміном 14 днів. Так, 99 хлопчиків та дівчаток нашого району, відпочили в дитячому таборі «Подільський Артек».
Станом на 21.09.2020 року оздоровчими послугами охоплено 151 дитину, з них 33 дітям було надано послуги оздоровлення (21 день), 118 дітей охоплені послугами відпочинку (14 днів).
Так, діти із числа пільгової категорії району мали змогу оздоровитися в таких закладах як ДП УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса), ДП УДЦ «Артек.UA» (смт. Пуща – Водиця, Київської області), дитячому оздоровчому таборі «АІФА» (с.Приморське Кілійського р-ну Одеської області).
Показники щодо чисельності дітей пільгових категорій, які охоплені оздоровленням та відпочинком протягом 2020 року, є наступними:
дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 8,
дітей з інвалідністю – 4,
дітей з багатодітних родин – 60,
з малозабезпечених сімей – 5,
дітей та підлітків, які перебувають на диспансерному обліку – 23,
19 - дітей з числа талановитих та обдарованих дітей,
16 дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції,
11 дітей, які перебувають на обліку сімей, що потрапили в складні життєві обставини.