Renault Duster вже в Печері!
Дата: 21.09.2020 17:12
Кількість переглядів: 357
Протягом 17 – 18 вересня сільські амбулаторії загальної практики сімейної медицини Вінниччини, серед яких Шпиківська та Печерська, отримали нові «Рено Дастер».
Сьогодні, 21 вересня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський та головний лікар Тульчинського районного Центру первинної медико – санітарної допомоги Віталій Нечипорук вручили ключі від нового службового авто лікарю Печерської амбулаторії ЗПСМ Тетяні Афанасіївні Бабенко.
Найближчими днями нове авто розпочне обслуговувати жителів печерської громади/