Нагородження до Дня працівника лісу
З нагоди відзначення Дня працівника лісу днями відбулось нагородження почесними грамотами та подяками Держлісагентства України, Вінницької облдержадміністрації, Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, Тульчинської райдержадміністрації працівників ДП «Тульчинське ЛМГ».
Так, Почесною грамотою Держлісагентства України був нагороджений Дунський Віталій Юрійович – лісничий Томашпільського лісництва ДП «Тульчинське ЛМГ», подяку голови Держлісагентства України отримав Білик Олександр Васильович – майстер лісу Орлівського лісництва ДП «Тульчинське ЛМГ».
Почесну грамоту Вінницької облдержадміністрації нагороджено Сокур Олег Володимирович – головний механік ДП «Тульчинське лісомисливське господарство».
Почесною грамотою Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджений Бендера Віктор Володимирович - лісничий Орлівського лісництва ДП «Тульчинське лісомисливське господарство».
Також ВОУЛМГ оголосило подяку з врученням пам’ятного листа Широкоступу Валентину Васильовичу – майстру лісу Брацлавського лісництва ДП «Тульчинське лісомисливське господарство».
Голова райдержадміністрації нагородив почесною грамотою Дана Михайла Михайловича – директора ДП «Тульчинське лісомисливське господарство».